image/svg+xml

Śląsk Wrocław i Zdrovo - gramy razem!

Śląsk i marka jaj Zdrovo od Ferm Woźniak przedłużają współpracę. Miło nam poinformować, że jesteśmy oficjalny Partner Śląska Wrocław w kolejnym sezonie 2022/2023! 

Fermy Drobiu Woźniak dołączyły do grona Oficjalnych Partnerów Śląska Wrocław w lipcu 2021 roku. Po całym sezonie współpracy obie strony z dużą satysfakcją mogą pochwalić się przedłużeniem umowy o kolejny rok.

20220907 105845 ADA 9993 min 

- Marka jaj Zdrovo to ogólnopolska, wręcz globalna marka, a jednocześnie przedsiębiorca z Dolnego Śląska, związany z naszym klubem emocjonalnie, co dla jest dla nas bardzo ważne i cenne. Mam nadzieję, że współpraca nadal będzie się rozwijać i Zdrovo będzie razem z nami wspierać budowanie drużyny Śląska Wrocław – mówi Piotr Waśniewski, prezes zarządu wrocławskiego klubu.

Wspólnie z naszym partnerem przypominamy o ważnej roli jajek w codziennej diecie – sportowców i nie tylko. To bowiem prawdziwa witaminowa bomba, która można stanowić element wielu dań lub pełnowartościowy posiłek – zdrowy i pożywny. Jaja od Zdrovo („ovo” w języku łacińskim oznacza „jajo”) to produkt dla każdego, kto ceni dobry smak i jakość. Wolne są wolne od antybiotyków i GMO, a najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo produktów zapewnia autorski system kontroli EGGiDA.

- Wierzymy w polskich sportowców, a nasz produkt bardzo dobrze wpisuje się w działalność sportową. Białko zawarte w jajkach to jeden z najważniejszych składników w diecie, zwłaszcza diecie osoby aktywnej. Marka Zdrovo jest naturalnym partnerem sportu i bardzo cieszymy się z naszej współpracy ze Śląskiem Wrocław - Barbara Woźniak, pełnomocnik zarządu Ferm Drobiu Woźniak.

20220907 110457 ADA 0016 min

20220907 111923 ADA 0092 min

Umowa między klubem a Fermami Woźniak została przedłużona rok i zakłada także promowanie inicjatyw związanych ze zdrowym żywieniem oraz aktywnym stylem życia. Można więc spodziewać się chociażby kolejnych konkursów dla kibiców z nagrodami. Wielu kibiców Śląska, którzy zwyciężyli w ostatnim takim konkursie, mogą cieszyć się zdrowymi i smacznymi daniami według przepisów z wyjątkowej książki kucharskiej od Zdrovo.

- Jajka są oczywiście obecne w diecie sportowców. Ze względu na pełnowartościowe białko, które ma za zadanie regenerację włókna mięśniowego po intensywnym wysiłku fizycznym – zapewnia Aleksandra Zagrodna, dietetyk Śląska Wrocław. I dodaje: - Pełnowartościowe białko, aminokwasy, witaminy A, D, E i K, wiele soli mineralnych, związki zmniejszające stan zapalny organizmu – to wszystko znajdziemy w jajku, dlatego sportowcy, również piłkarze Śląska, często sięgają po ten produkt w swojej diecie.

Słowa dietetyczki potwierdza Konrad Poprawa, piłkarz WKS-u. - Dieta i suplementacja są obecnie tak samo ważne jak trening. Im lepiej się je, tym lepiej można trenować i grać w meczach. Oczywiście jajka też są obecne w mojej diecie, moim ulubioną potrawą jest jajecznica, ale spożywam je również w innej formie – przyznaje obrońca Śląska Wrocław.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy sobie dalszej dobrej współpracy, Zdrovo!

20220907 112030 ADA 0103 min

20220907 110209 ADA 0003 min

Światowy Dzień Jaja 2023: Jaja dla zdrowej przyszłości!

W piątek 13 października entuzjaści jaj na całym świecie spotkają się, aby docenić niezwykłe korzyści żywieniowe, środowiskowe i społeczne jaj.
Światowy Dz...

Sałatka na lato z brokułem i jajem

Gotowanie to świetna okazja do rodzinnego spędzenia czasu. A lato to doskonały czas sałat i zielonych warzyw, lekkich potraw w czasie upałów. Wasze dzieci ...

Deserovo - owoce w cieście

Desery z owocami to pyszne i proste jedzenie, które umili każdy podwieczorek. Idealny na majowy weekend, zwłaszcza na piknikach w plenerze. Łapcie przepis!...